Peelingi chemiczne

Zabieg przeciwzmarszczkowy INTERACTIV PLUS

Zabieg przeciwzmarszczkowy INTERACTIV PLUS

Zabieg przeciwzmarszczkowy INTERACTIV PLUS, to zabieg pielęgnacyjny o wysokiej efektywności dermatologicznej, przeciwdziałający problemom skóry, powstałym na skutek biologicznego procesu starzenia i fotostarzenia. Zabieg pozwala na odbudowę składników strukturalnych skóry, poprawia napięcie i elastyczność, redukuje zmarszczki, wypełnia bruzdy, a także nawilża i odmładza. Unikalna formuła preparatów pozwala na zastosowanie zabiegów do każdego typu skóry. Pielęgnacja w domu ma zasadnicze znaczenie, gdyż współdziała i optymalizuje efekty zabiegu wykonywanego w gabinecie kosmetycznym.


Czas trwania zabiegu: 1:30 min. | Cena zabiegu: 140 zł

Peelingi chemiczne, zwane też medycznymi to zabiegi pielęgnacyjne skóry, polegające na kontrolowanym niszczeniu zmian znajdujących się w naskórku lub w skórze właściwej, a następnie regenerację i poprawę kondycji skóry. Efektem zabiegów jest m.in. zwiększenie zdolności skóry do wchłaniania substancji czynnych, rozjaśnienie przebarwień lub plam pigmentacyjnych, wygładzania drobnych zmarszczek i blizn czy oczyszczenie skóry z łoju oraz regulacja produkcji sebum. Ze względu na głębokość działania wyróżniamy peelingi powierzchniowe (działają jedynie na wierzchnie warstwy naskórka: rogową i ziarnistą, np. kwas glikolowy do 35%), średniogłębokie (docierają do warstwy podnaskórkowej, czyli do miejsca, gdzie naskórek łączy się ze skórą właściwą, pobudzają fibroblasty, produkcję kolagenu i elastyny oraz wzrost czynników nawilżania skóry, np. peelingi z użyciem TCA, AHA w stężeniach 50 – 70%) oraz głębokie (dochodzą do skóry właściwej, wykonuje się je przy użyciu fenolu lub lasera).Moduł: Responsywnie

Terminarz dostępny od ręki na każdym urządzeniu, które masz pod ręką.

Masz go w zasiegu ręki.

Moduł: Multi Zabiegi

Rejestruj ile chcesz i na czas, który znasz i wiesz.

Nie ograniczaj się.

Moduł: Bon podarunkowy

Prezent na każdą okazję! Bon Podarunkowy Twojego Gabinetu to niezawodny i elegancki prezent, który uszczęśliwi każdego oraz zagwarantuje zadowolenie na najwszyższym poziomie!

Więcej

Moduł: Polecaj zabiegi

cieszące się największą popularnością wśród Twoich Klientów

Lesław Starzyk
Chat ze wsparciem